KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407192
nr 1540 7192
Oidentifierad konstnär. Signerad, Komposition. Olja på duk, 65x73 cm, yttermått inklusive ram: 70x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:17:31
500 kr
600 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)